Villa Wesseti restoran Pärnus

Suvepealinnas asuv Villa Wesseti restoran on korduvalt pärjatud parimaks restoraniks Pärnus. Tegu on väga peene ja kiidetud kohaga, kus armastavad söömas ja aega veetmas käia nii kohalikud kui ka turistid. 

Restoran asub Pärnu rannapargi vastas ning on oma asukoha tõttu eriti populaarne just suvel. Suvekuudel on restoran tihti otsast-otsani rahvast täis ning kliendid on valmis isegi järjekorras laua vabanemist ootama. Talvel on restoranis tunduvalt vaiksem, sest siis liigub Pärnus vähem rahvast.

Meeldiv atmosfäär

Hea restorani puhul on tähtsad absoluutselt kõik detailid ning lisaks maitsvale toidule paistab Villa Wesseti restoran silma ka tipptasemel teeninduse ning kauni miljöö tõttu. Restorani interjöör on ühtlasi elegantne kui ka hubane ning sobib suurepäraselt nii ärikohtumiste pidamiseks kui ka pidulikumateks puhkudeks nagu näiteks tähtpäevade tähistamiseks. 

Vastavalt soovile saavad kliendid valida endale sobiva istekoha kas restoranis või Päikeseterrassil. Üldiselt einestavad kliendid päikeseterassil, kuid restorani poolele on võimalik näiteks suurema ürituse jaoks pikk laud broneerida. Päikeseterassil mahub korraga ühte lauda istuma kuni 8 inimest. 

Peale selle, et restoran näeb seest väga hea välja, paistab ta ka väljaspoolt silma. Villa Wesseti päikeseterass on kolmest küljest ümbritsetud klaasiga ning restorani seest avaneb vaade Pärnu rannapargile. Suvel on avatud ka majaesine terass, kus on mõnus aega veeta. 

Midagi igaühele 

Villa Wesseti menüüd uuendatakse hooajaliselt, et pakkuda võimalikult palju värsket kohalikku toorainet. Valikus on palju huvitavaid maitseelamusi ning hoolikalt koostatud menüüst leiab igaüks endale midagi sobivat. Varasemalt ei olnud restoranis eraldi taimetoidu valikut, kuid nüüdseks on menüüs olemas ka pearoog tofuga ning kinoasalat köögiviljadega. Kui laudkonnas on lapsi tuuakse lauda ka eraldi lastemenüüd. See on ühtlasi ainuke menüü restoranis, mis sisaldab friikartuleid. 

Lisaks tavalistele restoranitoitudele nagu part või pasta on menüüs ka eksootilisemaid roogasid, näiteks kaheksajalg, või siis midagi kodumaisemat nagu kukeseenesupp. Kõige populaarsemaks toiduks on restoranis läbi aegade olnud pasta ning praegusel hooajal on pastavalikus “pasta ja sealiha”, mis on valmistatud pikalt küpsenud sealihast. 

Ühte kindlat toitu, mida kindlasti proovima peaks, ei olegi siinkohal välja tuua, sest huvitavaid roogasid on palju. Eks kohapeal saab igaüks ise valida, mille järgi hetkel isu on või mis valikust kõige rohkem huvi pakub. Hooajaliselt muutuv menüü toob püsikliente ikka ja jälle tagasi ka uusi roogasid proovima. 

Joogivalik on restoranis samuti väga hea. Saadaval on lai valik erinevaid teesid, veine ja kokteile. Lisaks on valikus olemas alkoholivabad kokteilid ja karastusjoogid.

Hinnad Villa Wessetis ei ole liiga kõrged. Kõige kallim roog on veisepraad, mille eest tuleb välja käia 23 eurot, kuid pasta maksab ainult 9 eurot ja supp 7 eurot. Üldiselt on hinnaklass üsna keskmine ning maitseelamus seda hinda väärt. 

Klientidel on võimalus Villa Wesseti toitu ka kodust lahkumata nautida, sest lisaks kohapeal söömisele, saab restoranis pakutavaid toite ka tellitoidu kulleriga koju tellida. 

Teenindus

Restoranis on väga kõrge teenindusstandard ning klienditeenindajad on väga abivalmid ja sõbralikud. Nad oskavad anda nõu nii toidu- kui ka veinivaliku osas ega jäta laudkonda kogu külastuse vältel tähelepanuta.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Villa Wesset on üks Pärnu tipprestorane, kus on võrdselt hea nii teenindus kui toit. Kindlasti tasub seda kohta Pärnusse sattudes külastada.

Lisa kommentaar