Sõbrapäeva kingi ideed

Sõbrapäev on tulemas ja sellega seoses on paljudel vaja leida kink oma kallimale, sõbrale või pereliikmetele. Et teha kingi leidmine natukene lihtsamaks oleme valinud välja 13 lahedat ja meeldejäävat kingiideed, mille hulgast leiab sobivaid kinke nii meestele kui ka naistele.

Sokid on tegelikult väga kasulik kingitus. Eriti siis, kui tegemist on lahedate sokkidega, mitte lihtsalt tavalise ühevärvilise paariga. Sokisahtel.net veebipoest on võimalik leida palju originaalseid ja silmapaistvaid sokipaare, nagu näiteks MISTER ja LEIDI kingipakk, kus sees on 2 paari sokke. Sokkidele on sissekootud tekst: “Mr. Right” ja “Mrs always Right”. Üks paar sulle ja üks sinu teisele poolele. 

Kui eelmine sokipaar oli mõeldud pigem paaridele, siis need sokid on suurepärane kingitus sinu parimale sõbrale. Pea oma sõpru meeles ning kingi neile armsa kirjaga sokid, et nad teaksid kui olulised nad sulle on. 

  • Kehahooldus ja vannitooted

Kõigile naistele meeldib enda eest hoolitseda. Kehahooldus ja vannitooted on seega super kingitus, mis ei jää kindlasti kasutamata. Näiteks mõni hea lõhnaga kehakreem, kehakoorija, vannisoolad või vannipommid. Kõige erilisemad on muidugi käsitööna valmistatud looduslikud tooted

  • Pesu

Valentinipäeva puhul sobib oma tüdruksõbrale kinkida ka midagi intiimsemat nagu seksikas pesu. Muidugi tuleks seljuhul eelnevalt kindlaks teha, millist suurust otsida. 

Seda tüüp sokid meeldivad kõigile ja neid on alati rõõm oma kingipakist leida, sest need on nunnud ja jalas mõnusalt pehmed. 

Iga naise garderoobis võiks olla vähemalt üks paar ilusaid sukkpükse, mida pidulikel üritustel kanda. Lipsuga naiste sukkpüksid on hea kink nii tüdruksõbrale kui ka sõbrannale.

  • Ehted

Miks mitte osta endale ja oma sõbrannale ühesugused sõbrannade kaelakeed või kinkida sõbrannale hoopis tema initsiaalidega kaelakee. Hea variant oleks ka sõnumi või tähendusega käevõru. Mõned ideed on näiteks roosa kvarts, mis toob kandja ellu armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet või ametüst, millel on rahustav ja harmoniseeriv mõju.

  • Šokolaadikommid 

Šokolaadikommid on küll üks kõige levinumaid valentinipäevakingitusi, kuid magusasõpradele sobib see ju suurepäraselt. Poodides on praegusel ajal suur valik erinevaid valentinipäeva kommikarpe, seega õnnestub sul kindlasti leida midagi erilist.

  • Kohtingukaardid või lunastuskaardid

Raamatupoodidest võib leida vahvaid kohtingukaarte, millest on olemas kaks versiooni: üks paaridele ja teine sõbrannadele. Lunastuskaardid on mõeldud paaridele ja nende abil saab kord nädalas endale midagi head ja paremat sisse nõuda. Suurepärane kingitus nii meestele kui naistele.

Ka naised võiks sõbrapäeval oma tublisid mehi meeles pidada ning osta neile näiteks vahva sokipaari. Sõbrapäeva kink ei pea ju olema kallis, aga tulema südamest. Sokkide talla all on tekst “love rules”, eks ole ju armas?

  • Täisnahast rahakott

Kui tahad siiski kinkida mehele midagi kallimat, on hea variant korralik ja kvaliteetne täisnahast äriklassi rahakott. Rahakott on hea kingitus ka õrnema sugupoole esindajatele. Meeldetuletuseks: rahvatarkus ütleb, et rahakotti ei tohi tühjana kinkida, sest see toob vaesuse majja. 

  • Roosid

Naistele meeldib saada ilusaid lilli, eriti roose. Jällegi väga populaarne valentinipäevakink, kuid see-eest klassika, millega pole võimalik eksida. Kes tahab kinkida valentinipäevaks midagi erilisemat, kui tavaline lillekimp, võib otsida hetkel populaarsust koguvat roosidest karumõmmi kujusid “teddy rose”. 

  • Lõhnaõli

Lõhnaõli sobib kinkimiseks nii meestele kui naistele. Häid lõhnaõlisid pole ju kunagi liiga palju!

Lisa kommentaar